Hakkımızda

Jozette, ilhamını geçmişten alan eşsiz mobilya ve aksesuarlarla farklılık yaratmayı seven dekorasyon tutkunlarına, hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Modayı yaratan ve besleyen yüzyıllardır tekerrür eden tarzlar ve yaşam biçimleridir. Bu süreçlerde tasarımcılar pek tabii daha önceki dönemlerde yapılmış nadide parçalardan ilham alarak, onları kendi çağlarının tarzlarıyla yorumlayarak yaşam alanlarına sıra dışı dokunuş ve farklılık katmaktalar. 

Jozette kolleksiyonu 18. ve 19. yüzyıla özgü Louis, Regnecy, Rokoko ve Georgian  dönemlerininyansımalarını taşıyan karakterize parçalardan ilham alarak, antik stildeki mobilyalara boya ile eskitme uygulayarak, yaşam alanlarına ahşabın sıcaklığını ve geçmişin yaşanmışlığını getiriyor. 

Yine özel uygulamalarımız arasında bulunan, farklı dönemlere ait bronz aksesuarlarla bezenmiş renkli lake mobilyalarda ise romantik dönemin etkilerini görmek mümkün. Bunun dışında Jozette olarak koleksiyonlarımızı tasarlarken ki amacımız, klişeleşmiş modern dekorasyonların aksine şıklık ve zarafetin yansıdığı kişiye özel renkli ve keyifli  mekanlar yaratmaktır.

Mağazamızdaki ürünlerimiz ithal olmak ile beraber kişiye ve mekanlara özel tasarımlar üretmekteyiz. 

Koleksiyonumuz 

Antik Stil; 18. ve 19. yüzyıl Louis, Neo Klasik, Rokoko, Regency  ve Georgian stilinde tasarlanmış Fransız, İtalyan, İngiliz mobilyaların, özelliklerini aynen taşıyan ve tamamen el işçiliği ile yapılan mobilyalardır.

Eskitme; Yeni, antik stildeki mobilyalara,  boya  ile  eskitme  yaparak yaşam  alanlarınızda ahşabın sıcaklığını ve geçmişin  yaşanmışlığını bugüne  yansıtmak  için  tasarlanmaktadır.

Renkli Lakeler; Parlak ve  pürüzsüz görünümü ile son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Arzu edilen  renkler ile kullanılan  alanlarda  farklılık yaratmaktadır. Jozette,  renkli   lake mobilyalarda bronz aksesuarlar kullanarak, mobilyalara ayrı bir çekicilik kazandırmaktadır.

Proje; Mobilya tasarımının yanı sıra, evinize, yaşam alanlarınıza özel tasarımlarla projelendirme  hizmeti sunuyor.
Ayrıca  restorasyonu  tamamlanmış  tarihi  mekânlarda,  dönemin çizgilerini  ve  ruhunu taşıyan mobilya ve aksesuarlar ile şık ve zarif mekânlar yaratılmaktadır.

Butik Otel; Otel mobilyası  tasarımında, üretiminde  sizlere  en  üst  düzey kaliteyi sunan Jozette, farklı seçenekler sunmaktadır.